Wysyłka przedmiotu

Gdy uda ci się sprzedać przedmiot, wyślemy ci dalsze instrukcje na maila i w wiadomości na Vinted. Oto ogólne wskazówki:

  • Użyj metody wysyłki wskazanej w naszych instrukcjach
  • Wyślij przedmiot w ciągu 5 dni, inaczej zamówienie może zostać anulowane

Po nadaniu przedmiotu

Status przesyłki możesz śledzić na Vinted. W przypadku niektórych metod wysyłki możemy poprosić cię o ręczne wpisanie numeru do śledzenia przesyłki i oznaczenie zamówienia jako wysłanego w ciągu 5 dni od zakupu. (Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami.)

Gdy przedmiot dotrze do celu, a kupujący potwierdzi, że wszystko jest z nim OK, płatność za zamówienie zostanie udostępniona w twoim Portfelu Vinted.

Zanim sprzedasz

  1. Wystawiając przedmiot, wybierz najlepiej dopasowany rozmiar przesyłki. Rozmiar możesz też zmienić, edytując swoje zamówienie, zanim przedmiot zostanie sprzedany. Źle dobrany rozmiar może spowodować naliczenie dodatkowych kosztów i/lub negatywny komentarz od kupującego.
  2. Metody wysyłki dostępne dla kupujących decydujących się na zakup twoich przedmiotów możesz wybrać w ustawieniach wysyłki. Uwaga: niektóre metody wysyłki nie mogą zostać wyłączone (i nie są wyświetlone w twoich ustawieniach). Zmiany dotyczą przedmiotów, które nie zostały jeszcze sprzedane.Contact us